Wykaz ogierów zakwalifikowanych do hodowli - Zabajka 2019

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia wykaz ogierów zakwalifikowanych do hodowli podczas XIX Wojewódzkiej Wystawy - Aukcji Ogierów Zimnokrwistych , która odbyła się w dniu 5 października br. na terenie Ludowego Klubu Jeździeckiego Zabajka k/Głogowa Młp.

                                                            

Protokół

Komisyjnej oceny ogierów na wystawie w dniu  05 października 2019r. w Zabajce

 

 Komisja w składzie:     1. Marzena Woźbińska – przewodniczący,  2.  Wiesław Niewiński.  3.  Barbara Galuba

dokonała oceny  23  sztuk ogierów  z tego do wpisu do księgi zakwalifikowała  19  sztuk ogierów.

 

Lp.

nr kat.

Właściciel

Imię i Nazwisko

Nazwa ogiera i nr paszportu

Data ur.

Maść

Wymiary

Bonitacja

Suma

pkt

Kwalifikacja Tak/Nie

typ sok./sztum.

1

1

Mastaj Tadeusz,

GWAR 616010630005217

2017/02/25

kaszt.

160-204-25

14-4-13-7-7-7-7-7-14

80

TAK /SOK

2

3

Orzechowski Janusz,

OPAL 616010580030017

2017/05/05

kaszt.

157-210-25,5

14-5-13-6-6-7-7-8-14

80

TAK /SOK

3

4

Staroń Henryk,

BARON 616010580440216

2016/11/08

gn.

159-208-25,5

14-5-13-7-6-7-6-7-14

79

TAK /SOK

4

5

Mastaj Tadeusz,

BAS 616010630005117

2017/04/11

kaszt.

161-204-25

14-4-13-7-6-7-8-7-14

80

TAK /SOK

5

6

Świątek Wiktor,

REBUS 616010510149817

2017/05/25

c.gn.

158-208-25,5

14-5-13-7-6-7-7-7-13

79

TAK /SOK

6

7

Kwiecień Krzysztof,

HEKTOR 616010600203717

2017/07/05

c.gn.

164-220-27,5

14-5-14-6-7-7-7-8-14

82

TAK /SZTUM czempion

7

8

Kudłaty Paweł,

AMIGOS 616010630114517

2017/05/31

gn.

157-222-25

13-4-14-6-6-7-8-7-14

79

TAK/

8

12

Adamski Jan

URIAN 616010660174917

2017/04/27

gn.

166-226-29,5

14-5-14-7-6-7-7-7-14

81

TAK

II viceczemp.

9

13

Skupień Jan 

PROTON 616010630111617

2017/05/25

gn.

159-215-28

14-4-14-7-6-7-7-7-14

80

TAK

10

14

Szott Karol,

LUGON 616010630015417

2017/02/16

j.gn.

165-215-27

14-5-14-6-6-8-7-8-14

82

TAK

11

15

Leniart Stanisław

ERGANO SWDB 616010530011117

2017/02/12

kaszt.

165-212-27,5

14-4-13-6-6-7-8-9-13

80

TAK

12

16

Partyka Grzegorz,

MARSIM 616010550039517

2017/05/19

gn.der.

162-208-30,5

14-4-13-7-6-7-7-7-14

79

TAK

13

18

Janusz Wiktor

LABOS 616010520097117

2017/04/03

gn.

161-214-26

14-4-14-7-6-7-7-8-14

81

TAK

14

19

Adamski Jan,

MAGNUS 616010660786817

2017/01/15

gn.

164-220-26,5

14-5-13-6-6-7-7-8-13

79

TAK

15

20

Gudz Zbigniew,

GROM 616010630133217

2017/06/29

kara

159-214-25,5

14-5-14-6-6-7-7-7-14

80

TAK

16

21

Leniart Stanisław

JONAZUK SWDB 616010530011917

2017/02/08

c.kaszt.

165-216-28,5

14-4-14-7-6-7-7-8-13

80

TAK

17

22

Trzyna Jacek Borek

FLAJ 616010630003417

2017/03/28

gn.

159-212-27

14-4-14-7-6-7-7-8-14

81

TAK

18

23

Świętoń Anna,

WERINO 616010520099017

2017/01/10

c.gn.

161-216-27,5

14-4-13-7-6-7-7-7-14

79

TAK

19

24

Zembroń Marek,

EWIR 616010600038117

2017/05/12

gn.

163-222-29

14-5-14-7-6-7-7-8-14

82

TAK

I viceczemp.

Czytany 380 razy