Urzędy gmin

1. WYKAZ GMIN WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

 

Lp.

Gmina

(Miasto)

Adres

urzędu

gminy (miasta)

Nr telefonu (faksu)

Imię i nazwisko
Prezydenta,

Burmistrza,
Wójta

Imię i nazwisko

Przewodniczącego
Rady

1

Urząd Miasta w Krośnie

38-400 Krosno

ul. Staszica 2

(13) 436-75-43

fax: 436-81-88

Roman

Zimka

Łukasz

Zborowski

2

Urząd Miasta w Przemyślu

37-700 Przemyśl Rynek 1

(16) 678-68-20

678-53-75

fax: 678-64-49

Tadeusz

Sawicki

Stanisław

Radyk

3

Urząd Miasta w Rzeszowie

35-002 Rzeszów

Rynek 1

(17) 862-24-10

862-70-11

862-22-32

Andrzej Szlachta

Andrzej

Rylski

4

Urząd Miasta

w Tarnobrzegu

39-400 Tarnobrzeg

ul. Mickiewicza 4

(15) 822-11-49

fax: 822-25-04

Jan

Dziubiński

Jacek

Brycki

5

Urząd Miasta

w Stalowej Woli

37-450 Stalowa Wola

Plac Wolności 7

(15) 842-17-23

fax: 842-26-71

Alfred

Rzegocki

Jacek

Koralewski

6

Urząd Miasta

w Leżajsku

37-300 Leżajsk

Rynek 1

(0-17) 242-84-40

fax: 262-56-06

Janusz

Wylaź

Andrzej

Fleszar

7

Urząd Miasta w Jarosławiu

37-500 Jarosław

Rynek 1

(16) 621-20-11

621-50-40

fax: 621-20-32

Jan

Gilowski

Janusz

Szkodny

8

Urząd Miasta w Dynowie

37-760 Dynów

Rynek 2

(16) 652-10-93

fax: 652-11-13

Krystyna

Dżuła

Tadeusz

Marszałek

9

Urząd Miasta w Lubaczowie

37-600 Lubaczów

ul. Jasna 1

(16) 632-12-23

632-15-77

fax: 632-11-91

Jerzy

Zając

Waldemar

Zubrzycki

10

Urząd Miasta w Przeworsku

37-200 Przeworsk

ul. Jagiellońska 10

(16) 648-78-44

648-70-94

648-72-90

fax: 648-70-30

Janusz

Magoń

Lesław

ścisłowicz

11

Urząd Miasta w Radymnie

37-550 Radymno

ul. Lwowska 20

(16) 628-24-17

678-15-88

621-60-19

fax: 678-24-17

Wiesław

Pirożek

Zbigniew

Petynia

12

Urząd Miasta w Łańcucie

37-100 Łańcut

ul. Piłsudskiego 7

(17) 225-22-02

225-20-20

fax: 225-20-21

Jerzy

Szczygieł

Stanisław Hudyma

13

Urząd Miasta w Mielcu

39-300 Mielec

ul. Żeromskiego 26

(17) 586-30-87

586-25-93

fax: 585-35-11

Janusz

Chodorowski

Zdzisław

Nowakowski

14

Urząd Miasta w Jaśle

38-200 Jasło

Rynek 12

(13) 446-29-24

fax: 446-29-76

Andrzej

Czernecki

Robert

Radwan

15

Urząd Miasta w Sanoku

38-500 Sanok

Rynek 1

(13) 465-28-11

fax: 463-08-90

Zbigniew

Daszyk

Aleksander

Olearczyk

16

Urząd Miasta w Brzozowie

36-200 Brzozów

ul. Armii Krajowej 1

(13) 434-10-50

fax: 434-10-55

Janusz

Draguła

Roman

Korfanty

17

Urząd Miasta w Dębicy

39-200 Dębica

ul. Parkowa

(14) 682-32-32

fax: 682-24-42

Władysław

Bielawa

Piotr

Szyper

18

Urząd Miasta i Gminy

w Głogowie Młp.

36-060 Głogów Młp.

Rynek 1

(17) 851-72-41

851-72-42

851-72-43

fax: 851-75-22

Kazimierz

Rokita

Karol

Kamler

19

Urząd Miasta i Gminy

w Ropczycach

39-100 Ropczyce

ul. Krisego 1

(17) 221-83-10

221-86-11

fax: 222-85-10

Bolesław

Bujak

Bogdan

Chmielarski

20

Urząd Miasta i Gminy

w Sędziszowie Młp.

39-120 Sędziszów Młp.

Rynek 1

(17) 221-60-01

221-62-30

fax: 221-63-13

Wiesław

Oleś

Stanisław

Wozowicz

21

Urząd Miasta i Gminy

w Sokołowie Młp.

36-140 Sokołów Młp.

Rynek 1

(17) 772-90-45

772-91-12

fax: 772-98-55

Jan

Skóra

Edward

Winiarski

22

Urząd Miasta i Gminy

w Strzyżowie

38-100 Strzyżów

ul. Przecławczyka 5

(17) 276-11-71

276-12-27

fax: 276-32-19

Tadeusz

Marek

Andrzej

Kruczek

23

Urząd Miasta i Gminy

w Tyczynie

36-020 Tyczyn

Rynek 18

(17) 221-93-18

221-93-10

221-92-11

fax: 221-92-17

Janusz

Skotnicki

Antoni

Jonkisz

24

Urząd Miasta i Gminy

w Pilźnie

39-220 Pilzno

Rynek 5

(14) 672-10-36

672-11-02

fax: 672-24-91

Edward

Serwatka

Krzysztof

Przybyło

25

Urząd Miasta i Gminy

w Dukli

38-450 Dukla

ul. Trakt Węgierski 11

(13) 433-00-34

fax: 433-05-99

Piotr

Witkowski

Stanisław

Kalita

26

Urząd Miasta i Gminy

w Iwoniczu Zdroju

38-440 Iwonicz Zdrój

Al. Słoneczna 28

(13) 435-03-28

435-02-12

435-03-14

Piotr

Komornicki

Andrzej

Borek

27

Urząd Miasta i Gminy

w Jedliczu

38-460 Jedlicze

ul. Tokarskiego

(0-13)

435-22-07

435-20-09

fax: 435-20-25

Zbigniew

Sanocki

Zygmunt

Jerzyk

28

Urząd Miasta i Gminy

w Lesku

38-600 Lesko

ul. Parkowa 1

(13) 469-80-01

469-80-02

fax: 469-69-61

Robert

Petka

Andrzej

Winiarczyk

29

Urząd Miasta i Gminy

w Rymanowie

38-520 Rymanów

ul. Mitkowskiego 14

(13) 435-50-06

435-50-64

Jan

Rajchel

Marian

Niemczyk

30

Urząd Miasta i Gminy

w Ustrzykach Dolnych

38-700 Ustrzyki Dolne

ul. Kopernika 1

(13) 461-11-23

fax: 461-15-05

Stanisław

Leszega

Stanisław

Nahajowski

31

Urząd Miasta i Gminy

w Zagórzu

38-540 Zagórz

ul. świerczewskiego 2

(13) 463-14-15

463-43-55

fax: 463-43-55

Jacek

Zając

Adam

Malec

32

Urząd Miasta i Gminy

w Baranowie Sandomierskim

39-450 Baranów Sandomierski

ul. Gen L. Okulickiego 1

(15) 811-80-02

fax: 811-80-01

Kazimierz

ślęzak

Jan Maciej

Mądrzak

33

Urząd Miasta i Gminy

w Nowej Dębie

39-460 Nowa Dęba

ul. Rzeszowska 3

(15) 846-26-71

fax: 846-26-71

Wacław

Wróbel

Maria

Mroczek

34

Urząd Miasta i Gminy

w Nisku

37-400 Nisko

Pl. Wolności 14

(15) 841-21-33

fax: 841-22-30

Tadeusz

Peszek

Dominik

Kłosowski

35

Urząd Miasta i Gminy

w Rudniku n/Sanem

37-420 Rudnik n/Sanem

Rynek 40

(15) 876-10-02

fax: 876-11-19

Waldemar

Grochowski

Edward

Tomecki

36

Urząd Miasta i Gminy

w Ulanowie

37-410 Ulanów

ul. 3 Maja 19

(15) 876-30-76

fax: 876-30-41

Andrzej

Bąk

Jan

Kosior

37

Urząd Miasta i Gminy

w Kolbuszowej

36-100 Kolbuszowa

ul. Obr. Pokoju 21

(17) 227-13-33

fax: 227-29-39

Zbigniew

Chmielowiec

Jan

Wiącek

38

Urząd Miasta i Gminy

w Nowej

Sarzynie

37-310 Nowa Sarzyna

ul. Kopernika 1

(17) 241-32-51

fax: 241-31-11

Jan

Kida

Jan

Krauz

39

Urząd Miasta i Gminy

w Cieszanowie

37-611 Cieszanów

Rynek 1

(17) 631-10-75

631-10-76

631-10-51

fax: 631-14-40

Edward

Dziaduła

Jan

Pietruch

40

Urząd Miasta i Gminy

w Kańczudze

37-200 Kańczuga

ul. Konopnickiej 2

(16) 642-31-42

642-37-07

fax: 648-82-65

Jacek

Sołek

Emil

Drąg

41

Urząd Miasta i Gminy

w Narolu

37-610 Narol

Rynek 1

(16) 631-70-90

631-70-86

631-70-60

fax: 631-71-04

Kazimierz

Patałuch

Edward

Wiciejowski

42

Urząd Miasta i Gminy

w Oleszycach

37-630 Oleszyce

ul. Mickiewicza 121

(16) 632-34-36

Maria

Janowska-Placek

Władysław

Szyk

43

Urząd Miasta i Gminy

w Sieniawie

37-530 Sieniawa

ul. Kościuszki 1

(16) 623-12-31 (poczta)

Wacław

Mikulski

Stanisław Żołyniak

44

Urząd Gminy

w Białobrzegach

37-114 Białobrzegi

(17) 224-52-20

224-52-27

fax: 224-52-20

Franciszek

Masłoń

Halina

Golenia

45

Urząd Gminy

w Boguchwale

36-040

Boguchwała

ul. Tkaczowa 7

(17) 871-43-01

fax: 871-44-17

Krzysztof

Stanek

Jan

Dziadkowiec

46

Urząd Gminy w Czarnej (pow. łańcucki)

37-125 Czarna

(17) 226-23-24

fax: 226-23-24

Kazimierz

Gołojuch

Antoni

Piekłowski

47

Urząd Gminy w Chmielniku

36-016 Chmielnik

(17) 229-66-01 do 09

fax: 229-66-00

Kazimierz

Jaworski

Tadeusz

Kozak

48

Urząd Gminy w świlczy

36-072 świlcza

(17) 856-07-69

856-07-23

fax: 856-07-10

Marian

Wójcik

Jerzy

Stokłosa

49

Urząd Gminy w Czudcu

38-120 Czudec

ul. Starowiejska 6

(17) 277-10-90

fax: 277-10-90

Józef

Wójcik

Marek

Jurzysta

50

Urząd Gminy we Frysztaku

38-130 Frysztak

ul. Blajera 20

(17) 277-72-23

fax: 276-39-65

Jan

Ziarnik

Witold

Grela

51

Urząd Gminy w Hyżnem

36-024 Hyżne

(17) 229-50-02

fax: 229-50-01

Józef

Pelc

Stanisław

Trzyna

52

Urząd Gminy w Iwierzycach

39-124 Iwierzyce

(17) 221-63-07

fax: 221-63-07

Jerzy

Jakubiec

Paweł

Stasiewicz

53

Urząd Gminy w Kamieniu

36-143 Kamień

(17) 852-57-76

fax:852-57-76

Zbigniew

Piróg

Henryk

Sondej

54

Urząd Gminy w Krasnem

36-007 Krasne

(17) 855-52-92

fax: 855-52-67

Alfred

Maternia

Ludwik

Szyszka

55

Urząd Gminy

w Lubeni

36-042 Lubenia

(17) 871-00-14

871-00-03

fax: 871-02-61

Adam

Warzybok

Władysław

Daszykowski

56

Urząd Gminy w Niebylcu

38-103 Niebylec

(17) 277-30-02

fax: 277-34-54

Marek

Strzała

Stanisław

Telesz

57

Urząd Gminy w Ostrowie

39-103 Ostrów

(17) 221-57-93

221-57-716

fax: 221-57-15

Tadeusz

Sowa

Lucjan

Mieszkowski

58

Urząd Gminy

w Rakszawie

37-111

Rakszawa

(17) 226-12-81

226-16-09

fax: 226-16-77

Jan

Wilczek

Andrzej

Frączek

59

Urząd Gminy w Wielopolu Skrzyńskim

39-110 Wielopole Skrzyńskie

(17) 221-48-88

221-48-19

fax: 221-48-30

Julian

Zegar

Jan

świstak

60

Urząd Gminy w Wiśniowej

38-124 Wiśniowa

(17) 277-50-63

277-50-62

fax: 277-59-01

Tadeusz

Przywara

Ryszard

Strzępek

61

Urząd Gminy w Trzebownisku

36-001

Trzebownisko

(17) 772-26-18

772-26-17

fax: 772-26-17

Tadeusz

Dynia

Andrzej

Stopa

62

Urząd Gminy w Czarnej

pow. dębicki

39-215 Czarna

(14) 676-10-30

fax: 676-14-42

Józef

Chudy

Marek

Para

63

Urząd Gminy w Jodłowej

33-165 Jodłowa

(14) 683-30-44

fax: 683-30-53

Władysław

Kita

Augustyn Wójcik

64

Urząd Gminy w Dębicy

39-200 Dębica

ul. Batorego 13

(14) 670-32-24

fax: 670-23-21

Stanisław

Rokosz

Zbigniew

Stachnik

65

Urząd Gminy w Żyrakowie

39-204 Żyraków

(14) 682-26-34

fax: 677-92-95

Bogusław

Dydo

Stanisław

Puchalski

66

Urząd Gminy w Brzostku

33-125 Brzostek

(14) 683-01-11

fax: 683-01-11

Leszek

Bieniek

Urszula

Wojnarowska

67

Urząd Gminy w Besku

38-524 Besko

(13) 467-30-61

fax: 467-30-61

Bronisław Żółkiewicz

Zygmunt

Wolański

68

Urząd Gminy w Baligrodzie

38-600 Baligród

Pl. Wolności 13

(13) 468-40-77

468-40-77

Henryk

Leicht

Wojciech

Smoliński

69

Urząd Gminy

w Brzyskach

38-212

Brzyska

(13) 446-01-15

Kazimierz

Pięta

Leszek

Wszołek

70

Urząd Gminy w Bukowsku

38-505 Bukowsko

(13) 467-40-15

fax: 463-01-46

Piotr

Błażejowski

Tadeusz

Silarski

71

Urząd Gminy w Chorkówce

38-458

Chorkówka

(13) 431-30-84

431-30-83

fax: 431-30-10

Leokadia

Liwosz

Jan

Buczyński

72

Urząd Gminy w Cisnej

38-607 Cisna

(13) 468-63-63

Elżbieta

Łukaciejewska

Andrzej

Łukaszczuk

73

Urząd Gminy w Czarnej

pow. bieszczadzki

38-710 Czarna

(13) 461-10-81

fax: 461-11-33

Władysław

Podraza

Marian

Myhal

74

Urząd Gminy w Dębowcu

38-220

Dębowiec

(13) 446-16-82

446-16-95

fax: 446-16-82

Antoni

Zwierzyński

Stanisław

Gierut

75

Urząd Gminy w Domaradzu

36-230

Domaradz

(13) 434-70-02

434-25-96

fax: 434-25-96

Adam Komórek

Ryszard

Wesołowski

76

Urząd Gminy w Dydni

36-204 Dydnia

(13) 430-30-29

fax: 434-11-94

Jerzy

Ferdynand

Adamski

Piotr

Szul

77

Urząd Gminy w Haczowie

36-213

Haczów

(13) 439-16-96

fax: 439-16-96

Janusz

Szuber

Jan

Konieczny

78

Urząd Gminy w Jasienicy Rosielnej

36-220 Jasienica Rosielna

(13) 430-60-33

fax: 430-60-33

Marek

Ćwiąkała

Krzysztof

Fiejdasz

79

Urząd Gminy w Jaśle

38-200 Jasło

ul. Słowackiego 4

(13) 446-27-09

446-38-30

fax: 446-46-98

Stanisław

Pankiewicz

Wacław

Książek

80

Urząd Gminy w Kołaczycach

38-213 Kołaczyce

(13) 446-02-58

fax: 446-02-21

Józef

Kozioł

Władysław

Wójtowicz

81

Urząd Gminy w Komańczy

38-543

Komańcza

(13) 462-52-11

w. 35

Barbara

Warchoł

Marian

Gawłowski

82

Urząd Gminy w Korczynie

38-420 Korczyna

Rynek 16

(13) 435-41-61

435-41-80

fax: 435-40-96

Stanisław

Roman

Tadeusz

Wojnar

83

Urząd Gminy w Krempnej

38-232 Krempna

(13) 46, 41

Kazimierz

Miśkowicz

Teodor

Pawełczak

84

Urząd Gminy w Krościenku Wyżnym

38-422

Krościenko

Wyżne

(13) 431-51-90

fax: 431-51-90

Jan

Kuźnar

Kazimierz

Zygarowicz

85

Urząd Gminy w

Lutowiskach

38-713 Lutowiska

(13) 461-00-36

fax: 461-11-34

Włodzimierz Podyma

Tadeusz

Kluz

86

Urząd Gminy W Miejscu Piastowym

38-430 Miejsce Piastowe

(13) 435-30-19

fax: 435-30-12

Andrzej

Zajdel

Stanisław

Stanisławczyk

87

Urząd Gminy w Nowym Żmigrodzie

38-430 Nowy

Żmigród

(13)

zam. 5

Krzysztof

Augustyn

Ryszard

Sarzyżski

88

Urząd Gminy w Nozdrzcu

36-245 Nozdrzec

(13) 434-26-11

fax: 434-26-89

Wiesław

Marchel

Aleksander

Fila

89

Urząd Gminy

w Olszanicy

38-622 Olszanica

(13) 461-73-73

fax: 461-73-73

Tadeusz

Franczyk

Władysław

Bończak

90

Urząd Gminy w Osieku Jasielskim

38-223 Osiek Jasielski

(13) 448-51-11

Zbigniew

Mróz

Zdzisław

Brocławik

91

Urząd Gminy w Sanoku

38-500 Sanok

(13) 464-18-83

464-18-84

fax: 463-15-27

Mariusz

Szmyd

Szymon

Bdulko

92

Urząd Gminy w

Skołyszynie

38-242 Skołyszyn

(13) 449-10-62

449-10-42

Stanisław

Gołosiński

Wiesław Hasiak

93

Urząd Gminy w Solinie z/s w Polańczyku

38-610 Polańczyk

(13) 469-21-19

469-21-18

fax: 469-23-21

Zbigniew

Sawiński

Sylwester

Starzyk

94

Urząd Gminy w Szerzynach

33-100

Szerzyny 521

(14) 651-73-00

fax: 651-73-00

Tomasz

Pilch

Józef

Ryba

95

Urząd Gminy w Tarnowcu

38-204

Tarnowiec

(13) 446-13-92

446-13-89

Kazimierz

Sanocki

Janusz

Socha

96

Urząd Gminy w Tyrawie Wołoskiej

36-236 Tyrawa Wołoska

(13) 462-11-23

Stanisław Mielnikiewicz

Barbara

Biskup

97

Urząd Gminy w

Wojaszówce

38-471

Wojaszówka

(13) 438-52-60

fax: 438-52-60

Stanisław

Blicharczyk

Tadeusz

Stefanik

98

Urząd Gminy w Zarszynie

38-530 Zarszyn

(13) 467-10-48

467-10-01

Andrzej

Betlej

Janusz Konieczny

99

Urząd Gminy w Bojanowie

37-410 Bojanów

ul. Parkowa 5

(15) 870-83-24

fax: 870-83-26

Jan

Dąbal

Stanisława Marut

100

Urząd Gminy w Gorzycach

39-432 Gorzyce

ul. Sandomierska 1

(15) 836-24-08

fax: 836-22-09

Stanisław

Krawiec

Mirosław

Kopyto

101

Urząd Gminy w Grębowie

39-410 Grębów

(15) 811-27-15

fax: 811-28-71

Zuzanna

Paduch

Marian

Rak

102

Urząd Gminy w

Harasiukach

37-413 Harasiuki

(15) 879-13-06

fax: 879-13-06

Adam

Szado

Jan

Połeć

103

Urząd Gminy w Borowej

39-305 Borowa

(17) 581-55-21

fax: 581-53-77

Stanisław

Motyl

Adam

Adamczyk

104

Urząd Gminy w Cmolasie

36-105 Cmolas

(17) 227-28-73

fax: 227-38-73

Eugeniusz

Galek

Maria

Pikor

105

Urząd Gminy w Radomyślu Wielkim

33-225

Radomyśl Wielki

Rynek 32

(14) 681-91-21/23

fax: 681-92-21/23

Józef

Rybiński

Grzegorz

Wróbel

106

Urząd Gminy w Wadowicach Górnych

33-235

Wadowice Górne

(14) 682-62-03

fax: 682-62-04

Stefan

Rysak

Teresa

Pietras

107

Urząd Gminy w

Gawłuszowicach

39-307

Gawłuszowice

(17) 581-91-80

fax: 581-91-18

Jerzy

Perła

Tadeusz

Hajduk

108

Urząd Gminy w Grodzisku Dolnym

37-306 Grodzisko Dolne

(17) 242-82-65

fax: 242-82-65

Franciszek

Krajewski

Teresa

Gałusza

109

Urząd Gminy w Czerminie

39-304 Czermin

(17) 774-02-46

774-02-20

fax: 774-02-20

Jerzy

Łaz

Józef

Skawiński

110

Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym

39-332 Tuszów Narodowy

(17) 581-77-81

581-77-78

fax: 581-77-81

Tadeusz

Żmuda

Józef

Marek

111

Urząd Gminy w Kuryłówce

37-303

Kuryłówka

(17) 242-69-94

fax: 242-69-94

Tadeusz

Mastalerz

Kazimierz

Lewkowicz

112

Urząd Gminy w Leżajsku

37-300 Leżajsk

ul. Opalińskiego 2

(17) 242-86-60

242-83-53

242-84-17

Mieczysław

Tołpa

Andrzej

Szklanny

113

Urząd Gminy w Niwiskach

36-147 Niwiska

(17) 227-90-02

227-93-83

fax: 227-93-41

Piotr

Skiba

Stanisław

Wilk

114

Urząd Gminy w Jarocinie

37-405 Jarocin

(15) 871-31-41

fax: 871-31-39

Zbigniew

Walczak

Janina

Reichert

115

Urząd Gminy w Jeżowem

37-430 Jeżowe

(15) 879-43-04

fax: 879-43-42

Gabriel

Lesiczka

Roman

Kumor

116

Urząd Gminy w Krzeszowie

37-418 Krzeszów

Rynek 8

(15) 879-83-51

fax: 879-82-54

Adam

Falandysz

Jan

Pac

117

Urząd Gminy w Majdanie Królewskim

39-462 Majdan Królewski

Rynek

(15) 847-10-74

fax: 847-10-72

Tadeusz

Cebula

Kazimierz

Sudoł

118

Urząd Gminy w Padwi Narodowej

39-453 Padew Narodowa

(15) 811-93-28

fax: 811-93-80

Kazimierz

Popiołek

Jan

Mycek

119

Urząd Gminy w Pysznicy

37-403 Pysznica

(15) 841-00-16

841-00-25

841-00-04

fax: 841-00-17

Zygmunt

Cholewiński

Józef

Gorczyca

120

Urząd Gminy w Radomyślu

37-455 Radomyśl

(15) 845-43-02

fax: 845-43-02

Jan

Pyrkosz

Jan

Korzybski

121

Urząd Gminy w Zaklikowie

37-470 Zaklików

ul. Zachodnia 15

(15) 873-84-39

fax: 873-83-24

Ryszard

Polański

Janusz

Głogowski

122

Urząd Gminy w

Zaleszanach

39-431 Zaleszany

(15) 845-07-19

fax: 845-07-10

Andrzej

Karaś

Tadeusz

Samołyk

123

Urząd Gminy w Raniżowie

36-130 Raniżów

(17) 228-53-65

fax: 228-53-65

Henryk

Bajek

Marian

Indyk

124

Urząd Gminy w Starym Dzikowcu

36-122

Stary Dzikowiec

(17) 744-21-09

fax: 227-27-08

Krzysztof

Klecha

Marek

Porębski

125

Urząd Gminy w Mielcu

39-300 Mielec

ul. Jadernych 7

(0-17)

586-39-01

583-32-26

fax: 583-32-26

Władysław

Ochalik

Marian

Błach

126

Urząd Gminy

w Przecławiu

39-320

Przecław

(17) 581-31-16

fax: 581-31-19

Ryszard

Wolanin

Wiesław

Kopera

127

Urząd Gminy w Adamówce

37-534

Adamówka 97

(16) 623-12-40

Edward

Jarmuziewicz

Bronisław

Sieradzki

128

Urząd Gminy w Birczy

37-740

Bircza 109

(16) 678-35-64

Józef

Żydownik

Wojciech

Bobowski

129

Urząd Gminy w Chłopicach

37-561 Chłopice

(16) 622-24-22

621-53-20

Stanisław

Konieczny

Jan

Bury

130

Urząd Gminy w Dubiecku

37-750

Dubiecko

ul. Przemyska

(16) 651-10-98

651-10-97

Stanisław

Jureczko

Stanisław

Sowa

131

Urząd Gminy w Dynowie

37-760 Dynów

Rynek 4

(16) 652-12-57

652-11-55

fax: 622-12-57

Adam

Chrobak

Tadeusz

Pudysz

132

Urząd Gminy w Fredropolu

37-734

Fredropol

(16) 671-98-18

671-98-83

671-98-86

671-98-84

fax: 671-98-94

Zbigniew

Żak

Stanisław

Słowik

133

Urząd Gminy w Gaci

37-207 Gać

(16) 641-14-26

641-14-29

641-14-28

Tadeusz

Zubek

Tadeusz

Buczek

134

Urząd Gminy w Horyńcu

37-620 Horyniec

Al. Przyjaźni 5

(16) 632-34-55

631-34-55

631-30-99

631-31-00

fax: 632-34-55

Jerzy

Malarczyk

Mikołaj

Mach

135

Urząd Gminy w Jarosławiu

37-500 Jarosław

ul. Racławicka 5

(16) 621-26-04

621-49-89

fax: 621-26-04

Roman

Kałamarz

Antoni

Gwóźdź

136

Urząd Gminy w Jaworniku Polskim

37-230 Jawornik Polski

(16) 642-39-15

fax: 642-39-15

Anna

Jamrozik

Adam

Dubas

137

Urząd Gminy w Krasiczynie

37-741 Krasiczyn

(16) 671-82-80

671-84-55

671-83-70

671-83-26

fax: 671-83-20

Józef

Zwoliński

Czesław

Matwiej

138

Urząd Gminy w Krzywczy

37-755 Krzywcza

(16) 671-14-86

671-14-94

fax: 671-14-94

Zbigniew

Korytko

Danuta

Sosa

139

Urząd Gminy w Laszkach

37-543

Laszki 36

zam. 46, 27

Adam

Grenda

Jan

Bawoł

140

Urząd Gminy w

Lubaczowie

37-600 Lubaczów

ul. Jasna 1

(16) 632-16-84

632-19-91

fax: 632-26-56

Roman

Krawczyk

Antoni

Ratowski

141

Urząd Gminy w Medyce

37-732 Medyka

(16) 671-53-76

671-53-91

671-53-92

fax: 671-53-91

Witold

Kowalski

Stanisław

Drymajło

142

Urząd Gminy w Orłach

37-716 Orły

(16) 671-26-93

671-26-68

671-26-94

621-90-22/23

fax: 671-26-93

Ryszard

Cząstka

Marian

Sota

143

Urząd Gminy w

Pawłosiowie

37-115

Pawłosiów 88

(16) 621-90-22 do 25

fax: 621.90.25

Tadeusz

Wojtuń

Józef

Makara

144

Urząd Gminy w Pruchniku

37-560 Pruchnik

Rynek 1

(16) 623-11-73

fax: 090-561-105

Wacław

Szkoła

Marek

Potyrała

145

Urząd Gminy w Przemyślu

37-700 Przemyśl

ul. Borelowskiego 1

(16) 670-47-90

670-48-00

fax: 670-52-77

670-47-91/95

Bolesław

Hurkacz

Bolesław

Tomaka

146

Urząd Gminy w Przeworsku

37-200 Przeworsk

ul. Jagiellońska 10

(16) 648-73-97

648-80-74

fax: 648-80-74

Ryszard

Porębny

Jan

Wilk

147

Urząd Gminy w Radymnie

37-550 Radymno

ul. Lwowska 38

(16) 628-24-19

628-11-38

fax: 628-24-19

Stanisław

ślęzak

Ryszard

Bocian

148

Urząd Gminy w Rokietnicy

37-562

Rokietnica

(16) 622-13-14

fax: 622-13-16

622-13-22

Bożena

Gmyrek

Jan

Karuś

149

Urząd Gminy w Roźwienicy

37-565

Roźwienica

(16) 622-58-22

622-58-23

622-58-87

fax: 622-58-22

Tomasz

Kotliński

Marian

Taciuch

150

Urząd Gminy w Starym Dzikowie

37-632 Stary Dzików

(16) 632-15-00

632-34-98

Stanisław

Zając

Adam

Kopciuch

151

Urząd Gminy

w Stubnie

37-723 Stubno

(16) 678-83-81

fax: 678-83-81

Tadeusz

Zwierkowski

Barbara

Grodecka

152

Urząd Gminy w Tryńczy

37-723 Tryńcza

(16) 642-12-21

642-12-22

642-12-80

Władysław

Rachfał

Zygmunt

Zielonka

153

Urząd Gminy w

Wiązownicy

37-522

Wiązownica

(0-16)

621-77-62

621-77-63

622-36-78

fax: 622-36-22

Józef

Długoń

Teresa

Korpysz

154

Urząd Gminy w Wielkich Oczach

37-627 Wielkie Oczy

(0-16)

631-01-17

631-01-26

631-01-27

Władysław

Strojny

Józef

Kuśmierczak

155

Urząd Gminy w Zarzeczu

37-205

Zarzecze

(16) 640-15-29

fax: 640-15-29

Wiesław

Kubicki

Tadeusz

Dryniak

156

Urząd Gminy w Żurawicy

37-710 Żurawica

(16) 671-32-30

671-33-78

671-32-36

fax: 671-32-34

Jerzy

Andrach

Jan

Raba

157

Urząd Gminy w Żołyni

37-100 Żołynia

Rynek 22

(17) 224-30-28

fax: 224-34-76

Andrzej

Benedyk

Kazimierz

Górecki

158

Urząd Gminy w Łańcucie

37-100 Łańcut

ul. Mickiewicza 2a

(17) 225-22-64

fax: 225-65-36

Zbigniew

Łoza

Ryszard

Bar

159

Urząd Gminy w Markowej

37-120 Markowa

(17) 226-54-35

226-53-52

fax: 226-57-56

Zbigniew

Kuźniar

Renata

Tucka

 

2. WYKAZ STAROSTW POWIATOWYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Lp.

Powiat

Adres

starostwa

Nr telefonu (faksu)

Imię

i nazwisko Starosty

Imię

i nazwisko Przewodniczącego Rady

1.

bieszczadzki

38-700 Ustrzyki Dolne

Rynek 6

(13) 471-10-80

fax: 471-10-73

Henryk

Gocek

Marek

Scelina

2.

brzozowski

36-200 Brzozów

ul. Armii Krajowej 1

(13) 475-11-00 do 04

fax: 475-11-07

Józef

Rzepka

Stanisław

Łobodziński

3.

dębicki

39-200 Dębica

ul. Ogrodowa 4

skr. poczt. 35

(14)  70-26-11

680-31-00

fax: 680-31-36

Tadeusz

Kamiński

Jan

Niwa

4.

jarosławski

37-500 Jarosław

ul. Jana Pawła II 17

(16) 621-61-11

621-26-00

fax: 621-26-00

Mieczysław

Kasprzak

Tomasz

Petry

5.

jasielski

38-200 Jasło

Rynek 18

(13) 446-31-89

446-45-77

fax: 446-31-89

Marian

Gancarz

Maria

Kurowska

6.

kolbuszowski

36-100 Kolbuszowa

ul. 11 listopada 11

(17) 744-47-89

744-47-91,

744-47-92

fax: 227-15-23

Zbigniew

Lenart

Dariusz

Bździkot

7.

krośnieński

38-400 Krosno

ul. Bieszczadzka 1

(13) 436-42-11

fax: 432-13-35

Jan

Juszczak

-

8.

leżajski

37-300 Leżajsk

ul. Kopernika 8

(17) 242-85-01

242-63-11

fax: 242-63-84

Stanisław

Chmura

Tadeusz

Mastalerz

9.

lubaczowski

37-600 Lubaczów

ul. Jasna 1

(16) 632-24-36

632-18-11

fax: 632-38-46

Józef

Michalik

Adam

Swatek

10.

łańcucki

37-100 Łańcut

ul. Mickiewicza 2

(17) 225-69-71

225-70-00

fax: 225-69-70

Adam

Krzysztoń

Władysław

Bolesławski

11.

mielecki

39-300 Mielec

ul. Sękowskiego 2b

(17) 585-42-14

585-42-15

fax: 583-32-31

Józef

Smaczny

Kazimierz

Popiołek

12.

niżański

37-400 Nisko

Plac Wolności 2

(15) 841-20-57

fax: 841-21-69

Mirosław

Waniewski

Janusz Nawrocki

13.

przemyski

37-700 Przemyśl

Pl. Dominikański 3

(16) 678-50-51

678-53-00

fax: 678-53-00

Mariusz

Grzęda

Jerzy

Kowalski

14.

przeworski

37-200 Przeworsk

ul. Jagiellońska 10

(16) 648-70-09

fax: 648-70-09

Henryk

Pieniążek

Edward

Jamruziewicz

15.

ropczycko-sędziszowski

39-100 Ropczyce

ul. Sienkiewicza 1

(17) 221-83-06

221-81-56

fax: 222-85-71

Marek

Bujak

Władysław

Tabasz

16.

rzeszowski

35-959 Rzeszów

ul. Grunwaldzka 15

(17) 862-75-11

fax: 862-58-35

Stanisław

Ożóg

Stanisław

Obara

17.

sanocki

38-500 Sanok

Rynek 1

(13) 465-28-11

465-29-88

fax: 465-29-88

Edward

Olejko

Stanisław

Zarzyczny

18.

stalowowolski

37-450 Stalowa W.ul. ks. J. Popiełuszki 17

(0-15)

842-57-07

fax: 842-70-03

Roman

Ryznar

Ryszard

Anders

19.

strzyżowski

38-100 Strzyżów

ul. Przecławczyka 15

(17) 276-50-00

276-50-01

276-50-02

fax: 276-50-00

Robert

Godek

Marian

Pyra

20.

tarnogrzeski

39-400

Tarnobrzeg

ul. 1 Maja 4

(15) 822-39-22

822-15-95

fax: 822-39-22

Zbigniew

Rękas

Władysław

Gurdak

 

3. URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

1.

Urząd Marszałkowski

35-959 Rzeszów ul. Grunwaldzka 15

(17) 862-75-11    fax: 862-12-44

Marszałek Bogdan Rzońca

Przewodniczący Sejmiku Zdzisław Banat



4. WYKAZ ZWIĄZKÓW MIĘDZYGMINNYCH Z TERENU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Lp.

Związek

Adres

Nr telefonu (faksu)

Gminy wchodzące w skład związku

1.

Związek Gmin Bieszczadzkich

38-600 Lesko

ul. Parkowa 1

(13) 469-80-01

fax: 469-80-01

Baligród, Cisna, Komańcza, Lesko, Olszanica, Solina, Zagórz

2.

Związek Gmin Ziemi

Przemyskiej

37-700 Przemyśl

Wybrzeże

Marszałka

Piłsudskiego 1

(16) 678-55-14

fax: 678-55-14

m i gm. Przemyśl, m. Przeworsk, m. Lubaczów, Cieszanów, Dynów, Kańczuga, Oleszyce, Radymno, Sieniawa, Adamówka, Bircza, Chłopice, Dubiecko, Fredropol, Gać, Horyniec, Jawornik Polski, Krasiczyn, Laszki, Medyka, Narol, Orły, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica, Stary Dzików, Stubno, Tryńcza, Wiązownica, Zarzecze, Żurawica

3.

Związek

Komunalny “Jasionka”

36-001

Trzebownisko

(17) 772-26-00

fax: 772-26-17

Głogów Młp., Rzeszów, Trzebownisko

4.

Związek Gmin Brzozowskich

36-200 Brzozów

ul. Armii Krajowej 1

(13) 434-10-50

434-10-55

Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna, Nozdrzec

5.

Związek

Komunalny

39-200 Dębica

ul. Parkowa 28

(14) 682-23-26

682-32-32

fax: 682-24-42

m. i gm. Dębica

6.

Związek

Bieszczadzkich Gmin Pogranicza

38-700 Ustrzyki Dolne

ul. Kopernika 1

(13) 461-11-23

fax: 461-11-23

Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne

7.

Związek Komunalny “Wisłok”

35-064 Rzeszów

Rynek 11

(17) 862-26-23

w. 19

fax: 862-26-41

m. Łańcut, Białogrzegi, Czudec, Krasne, Lubenia, Rzeszów, Strzyżów, świlcza, Trzebownisko, Tyczyn, Wiśniowa

8.

Związek Gmin Turystycznych Pogórza

Dynowskiego

37-760 Dynów

Rynek 2

(13) tel./fax: 434-26-11

m. i gm. Dynów, Dubiecko, Jawornik Polski, Kańczuga, Nozdrzec

9.

Łańcucko-leżajski Związek Gmin Turystycznych

37-100 Łańcut

ul. Piłsudskiego 9

(17) 225-20-20

fax: 225-20-21

m. Łańcut, m. Leżajsk, Białogrzegi, Czarna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Markowa, Rakszawa, Żołynia

10.

Związek Gmin Wisłoka

Jasło

Rynek 12

(13) 446-29-24

fax: 446-29-79

m. Jasło, Brzyska, Jasło, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Tarnowiec, Sękowa, Brzostek, Żyraków